KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16606145
nr 1660 6145
Harald Lundberg
(1911-1978), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 38x44 cm, yttermått inklusive ram: 49x57 cm
Harald Lundberg, svensk målare och skulptör född 1911, död 1978 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2024
kl 18:45:16
25/11 17:55:30
Harald Lundberg
Läs mer om Harald Lundberg